Співпраця з стейкхолдерами

Відвідали Басейнову лабораторію моніторингу вод та ґрунтів БУВР Південного Бугу

  17 травня 2024 року студенти груп 22В і 32В нашого коледжу разом із викладачами Чорною Н.А. і Базалицькою Д. С. відвідали Басейнову лабораторію моніторингу вод та ґрунтів БУВР Південного Бугу, м. Вінниця. https://www.facebook.com/buvr.vn

  Прослухали мінілекцію про Південний Буг, поспілкувалися з фахівцями лабораторії. Ознайомилися з незвичними нам приладами та процесом виконання аналізів, взяли участь у майстер-класі з відбору проб на березі Південого Бугу.

Гостьова лекція для студентів спеціальності 076 Підприємництво та торгівля

  29 квітня 2024 року відбулася зустріч у рамках гостьової лекції здобувачів освіти першого курсу спеціальності 076 Підприємництво та торгівля із фахівцем зі створення та просування особистого бренду, консультантом з питань комерційної діяльності, маркетологом Майкосою Лесею.

  Тематика зустрічі «Створення та просування бренду, ідея +» спрямована на надання молоді необхідних, актуальних, практичних знань для їхнього професійного розвитку.

Цікава і корисна зустріч

  Якщо студенти не йдуть на водоканал (через війну й режимність об'єктів критичної інфраструктури), то Вінницяоблводоканал йде до студентів!

  ВСП Вінницький фаховий коледж будівництва, архітектури та дизайну КНУБА попросив показати студентам спецтранспорт та обладнання, які задіюють на мережах каналізації.

  Цим хлопцям та дівчатам всього по 16-17 років, але вони вже вміють ставити правильні питання щодо робіт на мережах водовідведення й орієнтуються у багатьох технічних нюансах. А щоб показати їм ще й як все відбувається на практиці, взяли каналопромивочну машину та відеобороскоп (пристрій для обстеження труб всередині).

 Сьогодні працювали зі студентами 2-3 курсу, які освоюють спеціальності "Обслуговування устаткування систем водопостачання й водовідведення" та "Монтаж і обслуговування внутрішніх санітарно-технічних систем і вентиляції".

  Начальник служби з експлуатації мереж Вінницяоблводоканалу Андрій Смашнюк розказав студентам про реалії роботи на підприємстві, від якого залежить комфорт в оселях 400 000 вінничан. А за процесом промивки та обстеження колодязя хлопці й дівчата спостерігали особливо зосереджено, бо практика є практика.

  Одним словом, було динамічно й корисно!

Історії успіху від досвідчених фахівців

  10 квітня 2024 р. у нашому коледжі відбулася зустріч, під час якої гості поділилися інформацією щодо навичок реалізації особистого потенціалу та можливостей в майбутній професії.

  У зустрічі брали участь:   Теренчук Світлана - художниця, дизайнер;

  Ревуцький Костянтин - професійний фотограф;

  Теренчук Олександр - актор;

  Майкоса Леся - фахівець зі створення особистого бренду, маркетолог;

  Ганчук Михайло - директор ТОВ "Промавтоматика Вінниця", яке використовує новітні технології при виготовленні електрообладнання.

  На заході була представлена виставка картин Світлани Теренчук та фотовиставка Костянтина Ревуцького.

  Гості зустрічі розповіли, як досягнути високих результатів у своїй роботі.

  Історії успіху від досвідчених фахівців надихають студентів і допомагають їм сформувати уявлення про можливості, які відкриваються перед ними у майбутньому.

  Саме такі заходи підвищують мотивацію студентів до розвитку та реалізації в обраній професії.

Знайомство з інженером-землевпорядником

В рамках співпраці із стейкхолдерами 19 грудня 2023 року була проведена зустріч із інженером-землевпорядником ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛЕНД.КОМ" міста Київ Павловою Богданою Вікторівною.

  За доброю традицією була проведена гостьова лекція із здобувачами освіти третього та четвертого курсів освітньо -професійних програм "Землевпорядкування", "Оцінка землі та нерухомого майна" , на тему «Сучасні вимоги ринку праці у сфері землевпорядкування та оцінки землі».

  Гостьова лекція із здобувачами освіти третього та четвертого курсів освітньо-професійних програм "Землевпорядкування", "Оцінка землі та нерухомого майна" на тему «Сучасні вимоги ринку праці у сфері землевпорядкування та оцінки землі».

Гостьова лекція для студентів освітньо-професійної програми "Міське будівництво та господарство"

  20 листопада 2023 року була проведена гостьова лекція для студентів освітньо-професійної програми "Міське будівництво та господарство" ВСП Вінницького коледжу будівництва, архітектури та дизайну КНУБА.

  Студенти групи 33-МБ разом з викладачем Волоцькою Н.А. відвідали Вінницький філіал державного науково-дослідного та проєктно-вишукувального інституту "НДІПРОЄКТРЕКОН-СТРУКЦІЯ".

  Гостинно зустріла студентів та провела лекцію директор філії Котощук Н. О., яка ознайомила з роботою науково-дослідного інституту.

Студенти отримали багато цікавої та корисної інформації з дисципліни "Міські вулиці і дороги".

Гостьова лекція на підприємстві Barlinek Invest

3 листопада 2023 року відбулась гостьова лекція на підприємстві Barlinek Invest для студентів освітньо-професійної програми «Монтаж і обслуговування внутрішніх санітарно-технічних систем і вентиляції» ВСП Вінницького фахового коледжу будівництва, архітектури та дизайну КНУБА.

Студенти груп 36М та 46М разом з викладачами ГАНДЗЕЙЧУК О.С. та БАЗАЛИЦЬКОЮ Д.С. відвідали котельню підприємства, де ознайомились з роботою котельного обладнання великих потужностей, вентиляційними системами та особливостями роботи аспіраційного обладнання, опалювальними агрегатами та отримали багато цікавої і корисної інформації з таких дисциплін, як Опалення, Вентиляція, Котельні установки.

Залучення роботодавців до організації освітнього процесу

В рамках реалізації заходів, щодо залучення роботодавців до організації та реалізації освітньо-професійної програми «Міське будівництво та господарство» жовтня року студенти групи 23МБ та викладач спецдисциплін ПРОНІНА І. І. здійснили екскурсію на ТОВ «Поділля-Залізобетон», м. Вінниця.

Підприємство є одним із найбільших виробників залізобетонних конструкцій на ринку промислового та житлового будівництва Вінницького регіону. Виробляє широкий асортиментний ряд залізобетонних елементів для міської забудови: елементи фундаментів, плити перекриття, перемички, елементи сходової клітки, перегородки, дорожні плити, резервуари, бруківку, лотки для інженерних комунікацій, для ЗСУ малі фортифікаційні споруди.

Особливо цікаво та вражаюче було побачити конструкції, які вивчаються на заняттях - ось тут, перед собою.

Гостинно зустрів студентів директор ТОВ «Поділля-Залізобетон» ПРИСЯЖНЮК Тарас Миколайович, - наш випускник. Екскурсію проводив начальник відділу якості лабораторії КАЛЬЧЕНКО Олексій.

Ми ознайомилися з виготовленням залізобетонних плит перекриття методом екструзії на сучасній технологічній лінії безопалубочного формування компанії «Elematic Oy Ab» (Фінляндія). Це багатосмугові попередньо напружені плити, виготовлені з важкого бетону методом стендового екструзійного безперервного формування.

Побачили роботу екструдера. Завод опанував сучасну технологію виготовлення керамзитобетонних пустотних панельних перегородок, студенти побували в цехах, де їх виготовляють. Побували в арматурних цехах, дізнались, як виконується попередньонапружена арматура для залізобетонних виробів. Побачили, як працює розчинно-бетонний вузол, управління яким, здійснюється автоматизовано, програмними засобами.

По закінченню екскурсії КАЛЬЧЕНКО Олексій побажав студентам здобувати гарні теоритичні та практичні знання, щоб бути справжніми освіченими фахівцями своєї справи і вони залюбки чекають спеціалістів на роботу.

Гостьова лекція на будівництві

18 жовтня 2023 року відбулася гостьова лекція на будівництві - це можливість продуктивного спілкування стейкхолдерів з майбутніми здобувачами будівельного напряму.

Володимир Ткачук, випускник ВСП Вінницького фахового коледжу будівництва, архітектури та дизайну КНУБА тепер працює виконробом на будівництві і провів неймовірно цікаву та змістовну лекцію зі студентами групи 41Б, яка дасть змогу продовжити роботу над курсовими проєктами. Ми проєктуємо будгенплани!

Виробнича екскурсія для студентів спеціальності Міське будівництво та господарство

Міське будівництво - це безперервний процес і наше місто не виняток.

Навіть у такий складний час відбувається капітальний ремонт вулиці Батозька.

А отже, під час екскурсії студенти 4-го курсу спеціальності Міське будівництво та господарство мали можливість спостерігати технологічні процеси і сучасні проєктні рішення під час капітального ремонту вулиці які роблять наше місто кращим, а студентів гарними будівельниками.

Екскурсію організув викладач дисципліни Організація управління будівницвом - ЄРОФЕЄВ Сергій.

Знайомство з дизайнерською діяльністю

05 травня студенти груп 37Д-1 та 37Д-2 спеціальності 022 Дизайн під керівництвом викладача комп'ютерного проєктування БОЙКА О.П. відвідали клуб дизайнерів та декораторів "VIP-територія" з метою теоретичного ознайомлення з дизайнерською діяльністю в реальних умовах із застосуванням сучасних матеріалів та технологій.

В результаті заходу і співбесіди з працівниками фірми одна із студенток отримала пропозицію для офіційної роботи, всі інші учасники заходу - необхідний досвід на майбутнє.

Оnline-зустріч із головним економістом КП «Вінницяоблводоканал»

27 квітня 2023 року для студентів 4-го курсу, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Обслуговування устаткування систем водопостачання і водовідведення», відбулася online-зустріч на платформі Zoom у формі гостьової лекції із запрошенням головного економіста КП «Вінницяоблводоканал» - ПРИЛИПКА Дениса Васильовича.

Під час зустрічі студенти отримали фахову консультацію з методики формування тарифів на централізоване водопостачання і водовідведення, що у наш складний час є важливим і актуальним питанням. Це не про «суху» теорію з підручника - це про досвід великого підприємства, на якому працює 800 людей та яке забезпечує водою та водовідведенням 400 тис вінничан.

Пан Денис цікаво і професійно викладав інформацію, яку студенти одразу зможуть використати при розробці економічної частини свого дипломного проєкту. Усі бажаючі мали змогу задати питання та отримати вичерпну відповідь.

Cпівробітництво зі стейкхолдерами

Важливе значення для формування прикладних фахових компетентностей має співробітництво зі стейкхолдерами.

Ефективною формою проведення таких зустрічей для здобувачів освіти є гостьові лекції та практичні заняття.

У коледжі, завдяки плідній співпраці з Державним підприємством «Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою», ДП "Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою" відбулася зустріч студентів третього курсу зі ШПІКЛІРНИМ Павлом Анатолійовичем, інженером ІІ категорії, під час якої акцентувалась увага на сучасних тенденціях проведення геодезичних досліджень із використанням безпілотних літальних апаратів, засобів супутникової геодезії.

Студенти мали можливість ознайомитись із двочастотним GPS приладом Leica CS08 Plus та квадрокоптером Phantom RTK, який дозволяє фотографувати, виконувати відеозйомку та обробляти результати за допомогою програмного забезпечення Pix4d. В ході лекції спеціаліст в присутності студентів та викладачів провів горизонтальну зйомку опорних межових знаків та здійснив аерофотозйомку поточного стану використання з подальшим обробітком інформації в програмному забезпеченні Pix4Dmapper.

Здобувачі освіти вирішували безпосередні завдання навчальної дисципліни «Фотограмметрія», отримуючи ортофотоплани та цифрові моделі рельєфу відзнятої території в реальному часі. Робота виконувалась під керівництвом викладача спеціальних дисциплін ЛЮБАРСЬКОГО Сергія Степановича.

Зустріч з головним архітектором міста Вінниці в форматі подкасту

23 березня 2023 року провели зустріч з нашими найстаршими студентами у форматі подкасту.

Сучасні подкасти роблять про освіту, культуру, технології, здоров’я, психологію. Наш був про історії, що надихають. Гість – головний архітектор міста, випускник нашого коледжу, СОВІНСЬКИЙ Євген. Модератор – КОЗИНЮК Наталія.

Подкаст ми записали і обов’язково відправимо студентам, які зараз не в Україні, тому що ми на них чекаємо… У нас тепло та душевно, навіть у сховищі.

Емоційний, корисний досвід!

25 березня 2023 року студенти спеціальності 022 Дизайн ВСП Вінницького фахового коледжу будівництва, архітектури та дизайну КНУБА відвідали творчі майстерні Вінницької обласної організації Національної спілки художників України.

Екскурсії творчими майстернями з наданням практичних рекомендацій провели художники, члени Національної спілки художників України - Юлія ПРИСЯЖНА (мистецтвознавець, живописець, графік, викладач ВСП Вінницького фахового коледжу будівництва, архітектури та дизайну КНУБА), ПОПЕНКО Олександр (дизайнер середовища, живописець, графік), Ирина ПОПЕНКО (дизайнер, плакатист, живописець, графік).

Професія як фах і особистий шлях

23 березня 2023 року в рамках проєкту «ПРОФЕСІЯ ЯК ФАХ І ОСОБИСТИЙ ШЛЯХ» відбулася онлайн-зустріч студентів коледжу, що здобувають освіту за освітньо-професійними програмами «Обслуговування устаткування систем водопостачання і водовідведення» та «Монтаж і обслуговування внутрішніх санітарно-технічних систем і вентиляції», з Чумановим Віталієм Юрійовичем, заступником директора ТОВ «Житлово - експлуатаційне об’єднання» м. Вінниці.

Такі зустрічі є дуже корисними для наших майбутніх випускників, бо живе спілкування - це найкращий спосіб інформування молоді про можливості працевлаштування й кар’єрного зростання.

У своєму зверненні до студентів Віталій Юрійович наголосив на важливості якісного та ґрунтовного вивчення основних фахових дисциплін, які є основою для подальшого успішного розвитку.

Вже на цьому етапі майбутній фахівець має зрозуміти, що саме йому подобається найбільше, які компетенції варто розвивати і що можна почати робити вже сьогодні, щоб мрія втілилася в реальність завтра.