Відокремлений структурний підрозділ
Вінницький фаховий коледж будівництва, архітектури та дизайну Київського національного університету будівництва і архітектури

                     ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ

    Вибір професії – це важливий крок у житті. Якщо Ви молодий, активний, цілеспрямований, талановитий, маєте професійні й життєві амбіції, прагнете розкрити всі свої здібності, знайти яскраву індивідуальність і приносити користь людям, то саме на Вас чекає ВСП Вінницький фаховий коледж будівництва, архітектури та дизайну КНУБА, який має славну 100-річну історію.

   У нас створені всі умови для успішного навчання, гарного відпочинку, інтелектуального, фізичного і духовного розвитку молоді, реалізації різноманітних творчих ідей, тому знання та навички, отримані в нашому закладі, стануть успішним стартом у гідне майбутнє, фундаментом для побудови вдалої кар’єри.

    Основне завдання педагогічного колективу коледжу - підготувати висококваліфікованих спеціалістів, компетентних, критично і творчо мислячих, креативних і відповідальних. Навчаючись у нас, ви оволодієте міцним багажем знань, плекатимете у своїх душах добірні зерна справедливості, порядності, високої духовності.

    Адміністрація коледжу всебічно підтримує студентське самоврядування, допомагає втілювати у життя різноманітні наукові, соціальні, культурні проєкти, адже саме на Вас, молодих, ми покладаємо великі надії щодо розвитку і становлення нашої держави.

    Ми віримо в наших студентів, ми довіряємо нашим студентам, ми пишаємося нашими студентами, тому запрошуємо Вас провести найяскравіші студентські роки у ВСП Вінницькому фаховому коледжі будівництва, архітектури та дизайну КНУБА!

   З повагою директор Відокремленого структурного підрозділу Вінницького фахового коледжу будівництва, архітектури та дизайну Київського національного університету будівництва і архітектури Н. В. Бондарчук.