Відокремлений структурний підрозділ
Вінницький фаховий коледж будівництва, архітектури та дизайну Київського національного університету будівництва і архітектури

Методичний кабінет

Школа молодого викладача

Атестація педагогічних працівників

      У коледжі працює школа молодого викладача «Перспектива», метою якої є допомога молодим викладачам в оволодінні професійною майстерністю.
       Молоді викладачі в обов'язковому порядку відвідують заняття школи, де досвідчені методисти та викладачі-методисти коледжу знайомлять їх з організацією навчальної, методичної, виховної роботи вищих навчальних закладів, проводять з ними теоретичні та практичні заняття, діляться власним педагогічним досвідом.

   З метою вдосконалення своєї майстерності, ознайомлення з різними методиками проведення занять, досвідом впровадження в роботу передових педагогічних технологій молоді викладачі мають можливість відвідувати відкриті заняття викладачів коледжу, брати участь в їх обговоренні.
           У разі потреби молоді викладачі можуть звернутися до методичного кабінету за консультаціями з питань навчально-методичної, наукової та виховної роботи.

Методична скарбничка

Жовтень місяць поповнив методичну скарбничку викладачів спеціальних дисциплін нашого коледжу ГАНДЗЕЙЧУК Олени та БАЗАЛИЦЬКОЇ Дар'ї, які поділилися своїм досвідом та методикою проведення інтегрованих занять зі спеціальних дисциплін для здобувачів фахової передвищої освіти.

02 листопада 2023 року на базі ВСП Вінницького фахового коледжу будівництва, архітектури та дизайну Київського національного університету будівництва і архітектури в рамках обласного методичного об’єднання заступників директорів з виробничого навчання закладів фахової передвищої освіти відбувся семінар на тему: «Набуття компетентностей при практичній підготовці в умовах воєнного стану ЗФПО Вінницької області».

У ньому взяли участь 30 учасників.

З вітальним словом до учасників зібрання звернулася кандидат економічних наук, директор коледжу – Наталя БОНДАРЧУК. Вона наголосила, що завдяки героїзму ЗСУ ми маємо можливість навчати молодь навіть у такий важкий для країни час. Тому питання практичної підготовки здобувачів фахової передвищої освіти для відновлення країни є дуже важливим.

З вітальним словом до учасників зібрання звернулася кандидат педагогічних наук, голова ОМО методистів та голів обласних методичних об’єднань закладів фахової передвищої освіти Вінницької області, методист базового закладу освіти Вінницької області – Леся МОТОРНА. ​

З побажаннями плідної праці та збагачення досвідом звернулася до колег кандидат педагогічних наук, голова обласного методичного об’єднання заступників директорів з виробничого навчання закладів фахової передвищої освіти Вінницької області, заступник директора з навчально-виробничої роботи ВСП Вінницького фахового коледжу будівництва, архітектури та дизайну Київського національного університету будівництва та архітектури – Ольга БУЛЕЙКО.

Метою проведення семінару було:

- удосконалення професійних компетентностей заступників директорів з навчально-виробничої роботи закладів фахової передвищої освіти Вінницької області;

- огляд та аналіз нормативної документації, що регламентує практичну роботу та діяльність закладів фахової передвищої освіти;

- обмін досвідом щодо набуття компетентностей при практичній підготовці закладів фахової передвищої освіти.

З цікавими та змістовними доповідями виступили:

- Ольга БУЛЕЙКО – голова обласного методичного об’єднання заступників директорів з виробничого навчання закладів фахової передвищої освіти Вінницької області, заступник директора з навчально-виробничої роботи ВСП Вінницького фахового коледжу будівництва, архітектури та дизайну КНУБА, кандидат педагогічних наук;

- Валентина СВЕРЛОВИЧ – заступник директора з навчально-виробничої роботи Комунального закладу вищої освіти «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж»;

- Олександр ПЕЧЕНЮК – заступник директора з навчально-виробничої роботи Вінницького транспортного фахового коледжу.

Засідання пройшло досить творчо, плідно, у теплій та затишній атмосфері, з використанням інтерактивних засобів.

Під час проведення семінару учасники набули фахові компетентності:

- готовність до використання та поширення освітніх інновацій під час проходження практичної підготовки здобувачів фахової передвищої освіти;

- здатність формувати і розвивати професійні компетентності у процесі практичної підготовки здобувачів фахової передвищої освіти в умовах воєного стану;

- здатність керуватися в управлінській діяльності нормативно-правовими документами в галузі освіти;

- здатність вирішувати складні завдання і проблеми професійної діяльності з організації практичної підготовки.

Пролунало чимало приємних відгуків учасників ЗФПО Вінниччини щодо взяти участь у цій зустрічі, адже подібні заходи є чудовою платформою не лише для обміну досвідом, а й для набуття нових інноваційних навичок та знань, вдосконалення компетентностей.

Після завершення методичного об’єднання учасники семінару отримали сертифікати.

З величезною цікавістю учасники семінару оглянули унікальну виставку творчих робіт здобувачів нашого коледжу.

Ми вдячні всім учасникам семінару за їх активну участь, цінні виступи та зацікавленість у майбутньому розвитку фахової передвищої освіти!

  13 червня 2023 року на базі ВСП Вінницький фаховий коледж будівництва, архітектури та дизайну КНУБА відбулося обласне методичне об’єднання заступників директорів з навчальної роботи закладів фахової передвищої освіти Вінницької області.

    Голова методичного об’єднання ЗАБРОДІНА Лілія Олександрівна виступила з вітальним словом та окреслила основні організаційні моменти.

  Директор ВСП Вінницького фахового коледжу будівництва, архітектури та дизайну КНУБА БОНДАРЧУК Наталя Валеріївна привітала присутніх та побажала конструктивної роботи.

  Актуальною темою онлайн-засідання стало питання семінару «Ліцензування освітньої діяльності та акредитація освітньо-професійних програм як процедури забезпечення якості фахової передвищої освіти».

  Зі словами важливості розгляду питань семінару виступила МОТОРНА Леся Володимирівна, методист Ради директорів закладів фахової передвищої освіти Вінницької області.

  Заступник директора з навчальної роботи ВСП Вінницького фахового коледжу будівництва, архітектури та дизайну КНУБА КОМАРОВСЬКА Інна Олександрівна виступила з доповіддю: «Започаткування та провадження освітньої діяльності на рівні фахової передвищої освіти».

  Заступник директора з навчальної роботи КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» САМБОРСЬКА Олена Дмитрівна виступила з доповіддю: «Підготовка до акредитації освітніх програм за новою моделлю із досвіду КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського».

  Обласне методичне об’єднання заступників директорів з навчальної роботи закладів фахової передвищої освіти Вінницької області пройшло в інформаційній та творчій атмосфері.

   Бажаємо всім плідної роботи, нових творчих здобутків, миру, добра та злагоди!

    27 березня 2023 року відбулося засідання атестаційної комісії ВСП Вінницького фахового коледжу будівництва, архітектури та дизайну КНУБА за участі членів атестаційної комісії та педагогічних працівників, що атестуються в 2022-2023 навчальному році. Усі викладачі сумлінно підготувалися до атестації. У представлених матеріалах висвітлили усі напрями освітнього процесу в світлі сучасних вимог і положень. Дякуємо усім за проведену роботу та бажаємо успіхів у професійному зростанні!